Tester oprogramowania (rozwiązania mobilne)

Numer referencyjny: TO/ERP
Kraków, Lublin

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Wysokie umiejętności analityczne, skrupulatność
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum rok doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość obszarów SFA\ERP
  • Znajomość tematyki relacyjnych baz danych i składni SQL
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesów testowych (TestComplete, Selenium, Android UI Automator)

Obowiązki:

  • Planowanie i prowadzenie testów funkcjonalnych systemu (rozwiązania do wparcia sprzedaży na urządzeniach przenośnych)
  • Projektowanie scenariuszy testowych do realizowanych funkcjonalności
  • Opiniowanie projektów konceptualnych, technicznych i UX/UI systemu / dbanie o jego spójność
  • Automatyzacja procesów testowych

Oferujemy:

  • Duży wpływ na architekturę systemu oraz używane narzędzia
  • Szeroki zakres technologiczny i merytoryczny projektów: wielowarstwowe aplikacje webowe w architekturze MVC, aplikacje natywne na różne systemy operacyjne
  • Zagadnienia R&D oraz nowe projekty
  • Wewnętrzny program rozwoju dostosowany do potrzeb projektów – szkolenia oraz mentoring ze strony doświadczonych kolegów z zespołu
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • Przyjazna atmosfera
  • Imprezy integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna

TESTER OPROGRAMOWANIA (ROZWIąZANIA MOBILNE)