Zobacz podobne oferty

Starszy programista Java (Usługi)

Numer referencyjny: SJ/U
Lokalizacje:
Kraków

  • Doświadczenie w programowaniu i projektowaniu obiektowym w Java
    (Java SE 9 oraz JEE)
  • Praktyczna znajomość Spring Framework (z naciskiem na Spring Data,
    Spring Integration, Spring Security)
  • Wykształcenie informatyczne
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych: Scrum
  • Znajomość:
    • wzorców projektowych
    • systemów automatycznego budowania – Maven lub Gradle
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość jenkins, docker, kubernetes
    • umiejętność modelowania i tworzenia zapytań dla baz danych w SQL
  • Mile widziane doświadczenie:
    • w tworzeniu / wsparciu architektury microservices
      (netflix zuul, zipkin, kibana, eureka, keycloak)
    • przy wykorzystywaniu baz nosql: elasticsearch, arangodb, mongodb
    • przy wykorzystywaniu baz sql: postgresql, microsoft sql server
    • przy budowie interfejsów REST ze znajomością swagger

TWOJE ZADANIA

  • Współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
  • Implementacja i utrzymanie procesów biznesowych służących do konfigurowania
    i utrzymania infrastruktury sieci telekomunikacyjnej
  • Przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu, implementacja aplikacji
  • Udział w pracach nad rozwojem środowiska wytwórczego
  • Organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań
  • Implementacja testów jednostkowych i integracyjnych
  • Testy programisty dla przygotowanego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
    a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Poznajmy się