Starszy Konsultant Asysty Technicznej

Numer referencyjny: SKA/AZ
Katowice, Kraków, Warszawa

Profil pracownika:

  • Wykształcenie wyższe kierunków technicznych, ekonomicznych lub pokrewnych
  • Mile widziana znajomość systemu ZUS KSI i / lub zagadnień dotyczących ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie we wdrożeniach / rozwoju systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania
  • Znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

Zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych
  • Analiza wymagań i procesów biznesowych klienta
  • Udział w spotkaniach analitycznych
  • Prowadzenie szkoleń
  • Tworzenie dokumentacji
  • Planowanie i świadczenie usług asysty podczas testów i uruchomienia produkcyjnego

Oferujemy:

  • Pracę w dużej stabilnej firmie polskiej na umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych

STARSZY KONSULTANT ASYSTY TECHNICZNEJ