Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Numer referencyjny: Sws/U
Warszawa

Jeśli nie masz dużego doświadczenia, ale nie boisz się wyzwań, a jednocześnie jesteś gotowy / a do sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków – Zaaplikuj.

Pracujemy wyłącznie dla Klientów spoza polski oferując rozwiązania IT zmieniające rzeczywistość firm oraz ich klientów. Jeśli się sprawdzisz – otrzymasz niepowtarzalną szansę wejścia do świata wielkiego biznesu IT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – techniczne lub ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość dodatkowego języka (UE) będzie bardzo dużym atutem
  • orientacja w obszarze nowych technologii
  • skrupulatność, sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, pozytywne nastawienie do innych

Zadania:

  • wsparcie organizacyjne dla Międzynarodowego Centrum Sprzedaży
  • przygotowanie ofert, umów
  • realizacja powierzonych zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy i świetny widok na miasto
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAżY