Specjalista ds. marketingu (redaktor vloga/podcastu finansowego)

Numer referencyjny: PM/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice
Doświadczenie:
Regular

Poszukujemy osoby z pasją do świata finansów, która będzie odpowiedzialna za uruchomienie merytorycznego kanału w mediach społecznościowych dla sektora MŚP oraz redakcję tekstów użytkowych. Jeśli jesteś kreatywny, masz głowę pełną pomysłów i mnóstwo energii do pracy, zapraszamy do współpracy przy tworzeniu podcastu lub/i vloga dla nowego startupu fintechowego w grupie Comarch - Apfino.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane finansowe, dziennikarskie)
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie jako dziennikarz ekonomiczny lub w branży finansowej
  • Dobra znajomość tematyki ekonomicznej w tym problemów przedsiębiorców MŚP oraz umiejętność wykorzystania tej wiedzy w praktyce
  • Mile widziane doświadczenie pracy w dziennikarstwie online, mediach, tworzeniu blogów tematycznych/video/podcast lub/i znajomość social mediów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro
  • Łatwość nawiązywania kontaktu i współpracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Opracowywanie tekstów użytkowych na temat działania aplikacji finansowej
  • Udział w prezentacjach produktowych, podcastach, vlogu itp.
  • Organizacja materiałów oraz tekstów na bloga oraz innych social mediów na podstawie aktualnych raportów branżowych i wyzwań przedsiębiorców MŚP
  • Pisanie tekstów dla prelegentów i budowanie eksperckiego wizerunku marki FinTechowej
  • Ścisła współpraca z działem marketingu oraz Product Managerem
  • Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia rozpoznawalności aplikacji oraz budowanie społeczności

  • Możliwość współtworzenia nowego startupu fintechowego i realizacji własnych pomysłów
  • Praca nad innowacyjnymi i rozwijającymi projektami w branży finansowej
  • Możliwość zwiększenia kompetencji i doświadczenia zawodowego przy współpracy z najlepszymi specjalistami w sektorze finansowym
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Rozwijaj się w Comarch