Specjalista ds. marketingu internetowego

Superoferta

Numer referencyjny: SMI/CR
Kraków

Opis stanowiska:

  • Poprowadzenie projektu przebudowy portalu internetowego spółki z grupy Comarch
  • Zarządzanie portalem: jego redagowanie, dbanie o bieżące poprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój pod kątem realizacji celów
  • Współtworzenie strategii SEO - odpowiedzialność za pozycjonowanie, doradztwo w zakresie tworzenia kontentu
  • Analiza i wytyczanie kierunków w kampaniach online i mobile; współtworzenie kampanii efektywnościowych
  • Poprowadzenie projektu przebudowy portalu internetowego
  • Pełna analityka portalu pod kątem podnoszenia ROI

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu tworzenia nowoczesnych stron www
  • Kreatywność oraz chęć ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań z dziedziny digital marketingu
  • Umiejętność przełożenia zdefiniowanych celów biznesowych na działania operacyjne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wymagana znajomość narzędzi: CMS, narzędzia SEO, Google Analytics, Google Tag Manager oraz podstawowa znajomość zagadnień związanych z User Experience

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych

SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO