Projektant - Programista

Numer referencyjny: P/FBU
Kraków

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji w Javie 8 / Springu
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych standardów technologicznych
  • Przygotowywanie szacunków pracochłonności wykonywanych zadań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Dobra znajomość frameworka Spring
  • Znajomość metodologii programowania obiektowego
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu opartym na Javie / Springu
  • Znajomość narzędzi Maven, Git, Jenkins, Intellij IDEA

Dodatkowe atuty:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość serwera IBM WebSphere

Oferujemy:

  • Pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Duży wpływ na architekturę systemu oraz używane narzędzia
  • Szeroki zakres technologiczny i merytoryczny projektów
  • Zagadnienia R&D oraz nowe projekty
  • Wewnętrzny program rozwoju dostosowany do potrzeb projektów – szkolenia oraz mentoring ze strony doświadczonych kolegów z zespołu
  • Przyjazną atmosfera
  • Imprezy integracyjne
  • PrywatnĄ opiekę medyczną
  • Parking samochodowy i rowerowy

PROJEKTANT - PROGRAMISTA