Programista SQL

Numer referencyjny: SQL/U
Kraków

Zakres obowiązków:

  • praca w zespole odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie systemu przetwarzającego dokumenty elektroniczne wraz z raportowaniem, opartym na technologii MS SQL
  • implementacja nowych funkcjonalności rozwijających produkt
  • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych
  • diagnozowanie i usuwanie błędów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość MS SQL/T-SQL (doświadczenie praktyczne)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będzie znajomość:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w technologii OLAP z użyciem MDX

Oferujemy:

  • prace w doświadczonym zespole developerskim, stosującym zwinne (SCRUM) metodyki wytwarzania oprogramowania
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • spotkania integracyjne
  • parking samochodowy i rowerowy

PROGRAMISTA SQL