Programista R&D - Java

Numer referencyjny: PJR/FSM
Łódź

Jeśli chciałbyś/chciałabyś pracować w dynamicznie rozwijającym się i zgranym zespole, który tworzy i wdraża systemy dla największych firm na świecie – dołącz do nas. Pracujemy i rozwijamy się w Comarch Telco gdzie głównym założeniem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań w najnowszych skalowanych technologiach. Na tym stanowisku istnieje możliwość wniesienia i wdrożenia w życie swoich pomysłów, pokazania co potrafisz - pozostawimy Ci dużo swobody w wyborze sposobu realizacji zadań oraz doborze technologii.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie architektury rozwiązania
  • Przygotowywanie oprogramowania na podstawie projektu
  • Tworzenie i implementowanie algorytmu
  • Rozwiązywanie różnorodnych zadań programistycznych i sporządzanie dokumentacji

 Wymagania:

  • Doświadczenia w programowaniu w technologii Java
  • Dobrej znajomości systemu Linux
  • Wykształcenia z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Realizację ciekawych zadań R&D
  • Udział w projektach Proof of Concept
  • Współtworzenie produktu Comarch FSM notowanego w ramach Gartnera (jednej z największych na świecie firm analityczno-doradczych)
  • Rozwój u boku doświadczonych inżynierów
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pracę w zgranym i ciekawym zespole
  • Możliwość podejmowania własnej inicjatywy oraz wykorzystanie własnej kreatywności
  • Satysfakcję z realizacji dużych projektów na całym świecie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bezproblemowe miejsce parkingowe
  • Ciekawe wyjazdy służbowe, m.in. Dubaj

PROGRAMISTA R&D - JAVA