Zobacz podobne oferty

Programista JavaScript

Numer referencyjny: PJS/TO
Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Poznań, Wrocław, Częstochowa, Nowy Sącz
Doświadczenie:
Regular

Poszukujemy specjalisty na stanowisko Programisty aplikacji webowych w technologii JavaScript wybranych modułów będących częścią systemu OSS używanego przez operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie (np. T-Mobile, Vodafone, itp.) w zakresie monitorowania urządzeń sieciowych oraz zapewnienia wysokiej jakości usług świadczonych przez operatorów.

  • Ukończone studia (lub w trakcie ukończenia) informatyki lub pokrewne
  • Umiejętność programowania w JavaScript (z wykorzystaniem ECMAScript) i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze
  • Znajomość:
    • technologii webowych HTML 5, CSS, REST (web services)
    • środowiska programistycznego WebStorm (JetBrains) oraz systemu kontroli wersji GIT
    • języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, min. B2
  • Mile widziana:
    • znajomość: framework React.js, systemów JIRA, Bamboo, Jenkins, nrzędzi: webpack, preprocesor Less
    • wiedza nt. architektury nowoczesnych aplikacji webowych oraz koncepcji tzw. microservices

TWOJE ZADANIA

  • Analiza i implementacja wymagań systemu z wykorzystaniem języka JavaScript
  • Współpraca z właścicielem produktu, specjalistami UX, wdrożeniami, testerami na różnych etapach tworzonego oprogramowania w zakresie analizy wymagań i projektowania systemu, tworzenia kodu i testów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz testów automatycznych (framework Jest)

    • Współpraca z największymi operatorami telekomunikacyjnymi na świecie (Deutsche Telekom, Vodafone Kabel Deutschland, BT Group, Three UK, itd.)
    • Międzynarodowe projekty w środowisku zaangażowanych ludzi oparte na wymianie wiedzy – wsparcie doświadczonych specjalistów w okresie wdrożenia
    • Zdobycie wiedzy merytorycznej na temat tworzenia profesjonalnego oprogramowania dla dużych operatorów telekomunikacyjnych
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa po okresie wdrożenia
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem: umowa o pracę lub B2B
    • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
    • Możliwość poznania od wewnątrz działania dużych i złożonych platform OSS klasy Enterprise

    Poznajmy się