Programista Java (Telemedycyna)

Numer referencyjny: PJ/MED
Łódź

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w programowaniu JAVA EE
  • dobra znajomość metodologii i technik obiektowych
  • dobre zdolności analityczne
  • znajomość relacyjnych baz danych (zapytania SQL)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość wzorców projektowych

Obowiązki:

  • rozwój oprogramowania JAVA EE związanego z Telemedycyną
  • udział w projektowaniu rozwiązań JAVA EE według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • udział w procesie Code Review
  • udział w procesie SCRUM

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym dziale Comarch Healthcare
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier
  • indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch - nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (szkolenia, konferencje, warsztaty, certyfikacje). Mogą to być szkolenia techniczne, biznesowe lub szlifujące kompetencje miękkie
  • możliwość udziału w różnorodnych eventach/akcjach pracowniczych np. corocznym pikniku rodzinnym, dniu programisty
  • możliwość pracy w ciekawych projektach związanych z Telemedycyną
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

PROGRAMISTA JAVA (TELEMEDYCYNA)