Zobacz podobne oferty

Programista Frontend - Angular

Numer referencyjny: PF/T
Lokalizacje:
Kraków, Lublin, Poznań, Wrocław
Do naszego zespołu w sektorze Telekomunikacja poszukujemy Programistów Frontend – Angular o różnym stopniu doświadczenia zawodowego. Nasze oprogramowanie, które produkujemy dla największych operatorów telefonii komórkowej uruchamiane jest w środowisku Cloud. Zespół składa się z ambitnych osób, dla których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym dużym atutem.

  • Wykształcenie wyższe, także mile widziani studenci ostatnich lat studiów
  • Dobra znajomość:
    • frameworka Angular 11
    • HTML5 oraz CSS3
  • Doświadczenie w:
    • Typescript/ECMAScript
    • REST
  • Dobra znajomość i swoboda pracy z GIT
  • Mile widziana również znajomość frameworka node.js i npm

TWOJE ZADANIA
  • Projektowanie i programowanie obiektowe
  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

#comarch