Programista DevOps (Usługi)

Numer referencyjny: PD/U
Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • znajomość programowania w Ruby, systemu operacyjnego Linux (RedHat, Centos), Apache, Nginx, Tomcat, PostreSQL
  • znajomość zagadnień i narzędzi do backupu i monitoringu
  • znajomość narzędzi do witrualizacji Vmware ESXI / KVM

Mile widziana znajomość:

  • Ceph, Manage IQ/ CloudForms
  • Manage IQ/ CloudForms, narzędzi do automatyzacji - Ansible
  • języków skryptowych, umiejętność pisania skryptów bash / perl / python
  • podstawowych zagadnień sieciowych, DNS

Obowiązki:

  • utrzymanie i rozwój platformy Comarch Cloud

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • szansę na rozwój zawodowy i szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • dostęp do kompleksu rekreacyjnego
  • możliwość dodatkowych certyfikacji

PROGRAMISTA DEVOPS (USłUGI)