Programista Baz Danych

Numer referencyjny: PBD/T
Łódź, Wrocław

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym, mile widziani również studenci ostatnich lat
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle (mile widziany również PostgreSQL)
  • dobra znajomość SQL, PL/SQL (mile widziana znajomość PL/pgSQL)
  • mile widziana znajomość zagadnień optymalizacji SQL
  • mile widziana znajomość administracji, monitorowania i strojenia baz danych
  • znajomość systemu kontroli wersji Git/SVN
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w projektach komercyjnych

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych
  • rozwijanie aplikacji po stronie bazy danych
  • strojenie wydajnościowe zapytań do bazy danych
  • monitorowanie i strojenie baz danych
  • sporządzanie dokumentacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • nowe wyzwania wspierające rozwój i podnoszące kwalifikacje
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym zespole
  • szeroki wybór benefitów (karty sportowe, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie biletów do kina i wiele innych)
  • spotkania integracyjne (piknik rodzinny, Mikołajki, spotkanie świąteczne, eventy projektowe)

PROGRAMISTA BAZ DANYCH