Programista aplikacji webowych i mobilnych

Numer referencyjny: PAM/MSP
Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość wzorców projektowych i programowania obiektowego
  • znajomość platformy .NET Framework
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w językach, technologiach, frameworkach, narzędziach, które w pracy na tym stanowisku będą używane na co dzień: Visual Studio, .NET, C#, ASP .NET MVC, ASP .NET Web API, TypeScript, JavaScript, WCF, MS SQL Server
  • doświadczenie w językach, technologiach, frameworkach, narzędziach, które w pracy na tym stanowisku będą używane nieco rzadziej: Objective-C, Swift
  • znajomość metodologii Agile
  • znajomość techniki Test Driven Development

Obowiązki:

  • budowa wielowarstwowych aplikacji webowych w architekturze MVC, aplikacje natywne na różne systemy operacyjne
  • rozwój produktów dedykowanych na rynki polskie oraz zagraniczne (bez outsourcingu).

Oferujemy:

  • duży wpływ na architekturę systemu oraz używane narzędzia
  • szeroki zakres technologiczny i merytoryczny projektów: wielowarstwowe aplikacje webowe w architekturze MVC, aplikacje natywne na różne systemy operacyjne
  • pełny stos technologiczny od front end i aplikacji natywnych po bazę danych z możliwością wyboru obszaru do specjalizacji
  • zagadnienia R&D oraz nowe projekty
  • stanowisko pracy wyposażone w mocny komputer, 2 monitory, urządzenia mobilne
  • wewnętrzny program rozwoju dostosowany do potrzeb projektów – szkolenia oraz mentoring ze strony doświadczonych kolegów z zespołu.
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • przyjazna atmosfera
  • imprezy integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • parking samochodowy i rowerowy