Programista Android

Numer referencyjny: PA/MED
Łódź

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum trzy lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android
  • znajomość wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania mobilnego
  • bardzo dobra znajomość Javy i Android SDK
  • znajomość popularnych frameworków, bibliotek i rozwiązań pod kątem Androida (m.in. Retrofit, RxJava, WebRTC, Crashlytics, FCM)
  • pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęć podnoszenia kwalifikacji, inicjatywa w zakresie udoskonalania procesu wytwarzania oprogramowania

Mile widziane:

  • znajomość Kotlin, poparta projektami
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS dla iPhone/iPad
  • zrealizowane projekty, które dostępne są w Google Play lub Apple App Store

Obowiązki:

  • rozwój istniejących aplikacji mobilnych w oparciu o najnowsze technologie
  • tworzenie nowych aplikacji mobilnych od podstaw wraz z zespołem profesjonalnych grafików
  • Code review

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym dziale Comarch Healthcare
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier
  • indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch – nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (szkolenia, konferencje, warsztaty, certyfikacje). Mogą to być szkolenia techniczne, biznesowe lub szlifujące kompetencje miękkie.
  • możliwość udziału w różnorodnych eventach/akcjach pracowniczych np. corocznym pikniku rodzinnym, dniu rowerzysty, mundial Comarch
  • praca na piętrze z bezpośrednim dostępem do tarasu
  • możliwość pracy w ciekawych projektach związanych z telemedycyną
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

PROGRAMISTA ANDROID