Mobile Applications Developer (iOS/Android)

Numer referencyjny: PAM/MF
Kraków, Warszawa

Profil pracownika:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych
  • Dobra znajomość React Native, Android lub iOS oraz bibliotek i wzorców projektowych z nimi związanych
  • Znajomość protokołów i formatów wymiany danych: HTTP/1.1, JSON/XML, RESTful API
  • Bardzo dobra znajomość zasad OOP, SOLID
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (TDD)
  • Doświadczanie w pracy w zwinnym środowisku projektowym
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania repozytorium kodu (Git, Gerrit)
  • Otwartość na rozwój i dzielenie się wiedzą

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych związanych z sektorem Healthcare
  • Przygotowywanie komponentów UI
  • Współpraca z projektantami UX/UI

Oferujemy:

  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Udział w tworzeniu pionierskich rozwiązań w sektorze IT
  • Praca z najnowszymi technologiami w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Darmowy nielimitowany dostęp do specjalnie przygotowanej strefy rekreacyjnej zarówno dla pracowników jak i ich rodzin (siłownia, basen, sauna)

MOBILE APPLICATIONS DEVELOPER (IOS/ANDROID)