Zobacz podobne oferty

Młodszy programista .NET

Numer referencyjny: MP/E
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior

Szukasz pierwszej pracy w IT?

Świetnie się składa, bo my właśnie otworzyliśmy rekrutacje na junior .NET developer i mamy ofertę nie do odrzucenia!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez tajniki programowania, zapewnimy pakiet szkoleń na start oraz zaoferujemy Ci rozwój przy projektach w branży e-commerce. Razem z naszym doświadczonym zespołem będziesz rozbudowywał aplikacje Comarch e-Sklep, rozwijając integracje z Allegro, Amazon oraz innymi znanymi serwisami zakupowymi. Nasz oprogramowanie, to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji dla branży e-Commerce dostępna w chmurze (SaaS). Naszymi klientami są firmy z Polski oraz Europy Zachodniej, dla których dostarczamy sklep internetowy integrujący się z systemami ERP oraz usługami zewnętrznymi wspierającymi sprzedaż internetową.

Brzmi ciekawie?

To aplikuj! Zależy nam, żeby proces rekrutacji był prosty i szybki.
Jeśli więc wpisujesz się w poniższy profil, to nie ma na co czekać. Wyślij nam swoje CV i oczekuj kontaktu od rekrutera.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani również studenci ostatnich lat)
  • Podstawowa znajomość:
    • technologii .NET/C# (.NET Core, .NET Standard)
    • relacyjnych baz danych: postgreSQL lub MSSQL
    • narzędzi do wersjonowania kodu: GitLab, TFS
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Chęci do zdobywania nowych umiejętności
  • Potencjału do szybkiego przyswajania wiedzy

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji Comarch e-Sklep
  • Integracja z zewnętrznymi serwisami sprzedaży (Allegro, Amazon, itd.) oraz płatności online
  • Integracja z narzędziami ML / AI
  • Tworzenie i utrzymanie testów jednostkowych
  • Badanie wydajności tworzonego kodu - zawsze może być lepiej i szybciej

  • Praca w jednym z największych projektów e-Commerce w Polsce
  • Pakiet szkoleń na start
  • Rozwojowe zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym, wszystkiego można się nauczyć
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Elastyczne godziny pracy, zaczynamy między 8 a 9
  • Hybrydowy czas pracy- po okresie wdrożenia pracuj, jak lubisz, czasem z domu, czasem z biura

Poznajmy się