Młodszy programista Java

Numer referencyjny: MPJ/TA
Katowice, Kraków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, lub ostatnie lata studiów
  • Doświadczenie w programowaniu JAVA
  • Dobra znajomość metodologii i technik obiektowych
  • Dobre zdolności analityczne
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (zapytania SQL)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość języka PL/SQL
  • Znajomość technologii telekomunikacyjnych
  • Doświadczenie w metodologii Agile/SCRUM

Opis stanowiska:

  • Programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
  • Programowanie testów automatycznych do stworzonego kodu
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • Ścisła współpraca z właścicielem produktu (Product Owner)

Oferujemy:

  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
  • Praktyczne uczestnictwo w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce AGILE / SCRUM
  • Prywatną opiekę medyczną, karnet na rozwój pasji sportowych
  • Pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy
  • Długofalową współpracę i atrakcyjne warunki finansowe zależne od Twoich kwalifikacji

MłODSZY PROGRAMISTA JAVA