Młodszy programista aplikacji mobilnych

Numer referencyjny: MPM/AM
Kraków, Lublin, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • programowanie aplikacji mobilnych (rozwój modułów oprogramowania)
  • programowanie testów automatycznych do stworzonego kodu
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat)
  • mile widzine doświadczenie w programowaniu JAVA
  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji dla systemu Android
  • dobre zdolności analityczne
  • ciekawość i gotowość do uczenia się nowych rzeczy
  • dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych (Swift, Objective-C)
  • znajomość wzorców projektowych
  • doświadczenie w metodologii Agile/SCRUM

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • spotkania integracyjne
  • miejsce parkingowe