Młodszy Konsultant Asysty Technicznej z j. niemieckim

Numer referencyjny: KATN/U/Ł
Łódź

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • kreatywność
  • analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
  • znajomość angielskiego będzie atutem

Obowiązki:

  • wsparcie klientów z regionu DACH
  • komunikacja w j.niemieckim z klientami
  • obsługa zgłoszeń klientów lub przekazywanie ich na drugą linię wsparcia w Polsce
  • współpraca z innymi pracownikami Comarch z Niemiec

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kierunku Project Managera, Konsultanta lub innym
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów z Niemiec i Europy
  • opieka medyczna dla pracowników, a także ich rodzin
  • współpraca i wsparcie doświadczonych specjalistów
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

MłODSZY KONSULTANT ASYSTY TECHNICZNEJ Z J. NIEMIECKIM