Konsultant ds. rozwiązań biznesowych (strategie marketingowe)

Numer referencyjny: KS/U
Lokalizacje:
Kraków

Do naszego działu CRM Strategic Consulting poszukujemy osoby na stanowisko konsultant ds. rozwiązań biznesowych. Jeżeli masz doświadczenie w pracy w konsultingu, bardzo dobrze komunikujesz się po angielsku oraz jesteś gotowy do podróży biznesowych, poniższa oferta jest dla Ciebie. Jako konsultant ds. rozwiązań biznesowych będziesz bezpośrednio współpracował z klientem. Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie klienta w budowaniu strategii marketingowych oraz  zbieranie i analiza wymagań klienta.  Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikacji.

  • Wykształcenie wyższe w obszarze marketingu lub zarządzania
  • Doświadczenie w pracy z klientem w międzynarodowym środowisku, na stanowiskach konsultingowych
  • Doświadczenie w obszarach: zarządzanie projektami, tworzenie procesów zorientowanych na klientów, budowanie strategii i  koncepcji marketingowych
  • Zrozumienie zagadnień technologicznych z obszaru CRM
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie klienta w budowaniu strategii marketingowych oraz programów lojalnościowych
  • Zbieranie i analiza wymagań klienta
  • Dopasowanie produktu do wymagań klienta
  • Optymalizacja doboru i wykorzystania narzędzi CRM
  • Współpraca w implementacji rozwiązań z wewnętrznymi działami wdrożeniowymi i R&D

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
    a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Praca w IT w Krakowie