Konsultant ds. Wdrożeń - rozwiązania IT dla Rynków Finansowych

Numer referencyjny: KW/FBU
Katowice

Opis stanowiska:

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych
  • Analiza potrzeb klienta
  • Konfigurowanie danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki procesów biznesowych klientów
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi rozwiązania
  • Prowadzenie testów biznesowych
  • Przygotowanie dokumentacji nowych wydań aplikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office, MS Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Podstawowa wiedza o rynkach finansowych
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • zainteresowania informatyczne
  • znajomość SQL, baz danych, narzędzi wspomagających testy biznesowe
  • wiedza z rynku kapitałowego i/lub doświadczenie w pracy z instytucji finansowej

 Oferujemy:

  • Praca i nauka w pasjonujących projektach
  • Udział w budowie i rozwoju nowoczesnych systemów informatycznych od A do Z
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Możliwość zdobycia ciekawych nowych kwalifikacji i umiejętności
  • Intensywny program szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość dalszego rozwoju w miarę zdobywanego doświadczenia
  • Szeroki pakiet świadczeń dla pracowników
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Spotkania integracyjne
  • Miejsce parkingowe
  • Darmowy nielimitowany dostęp do specjalnie przygotowanej strefy rekreacyjnej zarówno dla pracowników jak i ich rodziny (siłownia, basen, sauna)

KONSULTANT DS. WDROżEń - ROZWIąZANIA IT DLA RYNKóW FINANSOWYCH