Konsultant ds. wdrożeń (Medycyna)

Numer referencyjny: KW/MED
Katowice

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • znajomość procesu projektowania, wytwarzania i wdrażania oprogramowania oraz tworzenia dokumentacji analitycznej/użytkowej w projektach informatycznych
  • znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • kreatywność
  • dyspozycyjność

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, szczególnie w branży medycznej
  • znajomość informatycznych systemów dla branży medycznej typu: HIS, LAB, RIS, PACS
  • znajomość języków programowania, XML

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac wdrożeniowych w ramach realizacji projektów informatycznych z branży medycznej
  • analiza potrzeb Klienta
  • tworzenie dokumentacji analitycznej i użytkowej
  • konfiguracja systemu oraz dostosowywanie do potrzeb Klienta
  • testy, w szczególności testy akceptacyjne
  • wsparcie techniczne/merytoryczne klientów
  • bieżąca pomoc i szkolenia z zakresu obsługi danego systemu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • prywatną opiekę medyczną
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

KONSULTANT DS. WDROżEń (MEDYCYNA)