Konsultant ds. wdrożeń (Comarch OSS)

Numer referencyjny: KWO/T
Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office

Obowiązki

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla klientów z branży telekomunikacyjnej na całym świecie (np. Niemcy, Wielka Brytania, Rosja, Argentyna, Chile, Brazylia, Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie)
  • wykonywanie prac analitycznych w ramach realizacji projektów wdrożenia systemów klasy OSS
  • projektowanie nowych rozwiązań informatycznych w ścisłej współpracy z klientem, w środowisku międzynarodowym
  • tworzenie dokumentacji analitycznej, powdrożeniowej
  • konfiguracja systemu - dostosowywanie do wymagań i specyfiki klienta
  • kontakt z zespołem produkcyjnym; weryfikacja, czy tworzone rozwiązania są zgodne z projektem
  • wsparcie techniczne i merytoryczne klientów
  • przeprowadzanie testów akceptacyjnych z klientami
  • przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników systemu
  • wsparcie utrzymaniowe systemu

Oferujemy

  • różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

Naszymi klientami są czołowi dostawcy usług telekomunikacyjnych:

A produkt wdrażamy głównie poza granicami naszego kraju:

KONSULTANT DS. WDROżEń (COMARCH OSS)