Konsultant ds. Wdrożeń

Numer referencyjny: KDSW/U
Katowice, Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość j.angielskiego
  • zorientowanie na klienta i biznes
  • umiejętność procesowania rozliczeń z klientami
  • znajomość metodologii ITIL
  • znajomość narzędzi i technologii: Jira, SVN, Apache, Tomcat Weblogic będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • praca w systemach wewnętrznych Comarch
  • obsługa zgłoszeń serwisowych
  • uczestnictwo w telekonferencjach z klientem oraz możliwe delegacje do siedziby klienta
  • praca na dokumentacji

Oferujemy:

  • udział w projektach międzynarodowych
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • stabilną formę zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

KONSULTANT DS. WDROżEń