Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych z językiem obcym

Superoferta

Numer referencyjny: KRB/pr
Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii, zarządzania lub informatyki
  • doświadczenie w obszarze dedykowanych rozwiązań IT dla rynku ubezpieczeniowego lub systemów CRM
  • swobodna komunikacja w języku angielskim oraz w jednym z następujących języków: francuskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim lub hiszpańskim
  • doskonałe umiejętności prezentacyjne oraz komunikacji w kontaktach z klientami oraz w codziennej pracy z zespołem Comarch,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, zdolność i chęć samodzielnego uczenia się i poszerzania horyzontów,
  • kreatywność, samodzielność, optymizm w codziennej pracy, a także cierpliwość, pewność siebie i determinacja w realizacji celów to cechy, które szczególnie sobie cenimy

Obowiązki:

  • analiza potrzeb klienta i oferowanie odpowiednich rozwiązań z oferty Comarch
  • prezentacje produktów i rozwiązań informatycznych dla użytkowników biznesowych oraz kadry zarządzającej
  • aktywne uczestnictwo w planowaniu rozwoju produktów Comarch
  • uczestnictwo w konferencjach oraz targach branżowych (również w roli prelegenta)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne, międzynarodowe środowisko pracy
  • udział w realizacji międzynarodowych projektów
  • szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach Comarch
  • coaching oraz mentoring w ramach zespołu konsultantów,
  • wymianę wiedzy i doświadczeń w ramach cyklicznych spotkań całego sektora,
  • współpracę z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi zarówno lokalnymi jak i globalnymi graczami rynku.
  • pozyskiwanie wiedzy o najnowszych technologiach od zespołu badawczo-rozwojowego

KONSULTANT DS. ROZWIąZAń BIZNESOWYCH Z JęZYKIEM OBCYM