Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych (Telco)

Numer referencyjny: KRB/T
Kraków, Poznań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne lub telekomunikacyjne), bądź ekonomiczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy oraz komunikacji w zespole projektantów i programistów

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac analitycznych, w celu przygotowania koncepcji rozwiązań informatycznych dla realizacji dużych projektów OSS, w zakresie obszaru zarządzania siecią, planowania, usług dostarczania usług
  • praca z klientem, przygotowywanie ofert, wykonywanie prezentacji rozwiązań
  • udział w konferencjach branżowych
  • analiza rynku oraz rozwiązań dostępnych na rynku
  • tworzenie nowych wymagań i rozwiązań oprogramowania Comarch OSS
  • opracowywanie modelów użycia (Use Case) oraz modelów biznesowych (Business Case) dla kompleksowych projektów wdrożeniowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i model premiowy oparty o indywidualne cele i wyniki
  • pracę w młodym i zmotywowanym zespole
  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych
  • pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
  • możliwość kształtowania własnej kariery przez coaching wewnętrzny oraz udział w referencyjnych projektach dla wiodących globalnych operatorów telekomunikacyjnych
  • prywatną opiekę medyczna, karnet na rozwój pasji sportowych
  • kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

KONSULTANT DS. ROZWIąZAń BIZNESOWYCH (TELCO)