Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych

Numer referencyjny: KDSB/U
Kraków, Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • znajomość języka rosyjskiego i angielski na bardzo dobrym poziomie
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności biznesowo-sprzedażowe
  • samodzielność i zorientowanie na cel

Obowiązki:

  • analiza potrzeb klienta i oferowanie odpowiednich rozwiązań z oferty Comarch
  • śledzenie zmian w technologiach wykorzystywanych przez działy marketingu
  • odpowiedzialność za składanie ofert w przetargach
  • tworzenie wysokiej jakości materiałów sprzedażowych (oferty, prezentacje itp)
  • przygotowanie i przeprowadzenie prezentacji produktowych i demo systemu u klienta
  • udział w targach jako wystawca lub Speaker

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego rozwoju i wzięcia na siebie dużej odpowiedzialności
  • praca z największymi firmami w Europie (częste podróże)
  • praca w międzynarodowym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
  • kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu

KONSULTANT DS. ROZWIąZAń BIZNESOWYCH