Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Numer referencyjny: KSRB/A
Lublin

Opis stanowiska:

  • Analiza, interpretacja wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu informatycznego
  • Opracowanie i konsultowanie koncepcji rozwiązań, projektowanie i modelowanie architektury systemu w oparciu o wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne
  • Identyfikowanie punktów integracji oraz wymagań migracji danych i systemów teleinformatycznych
  • Planowanie wdrożenia systemu teleinformatycznego pod kątem kosztów i korzyści, ryzyka i bezpieczeństwa
  • Konsultowanie koncepcji rozwiązań teleinformatycznych z dostawcami technologii
  • Udział i wystąpienia w konferencjach, prezentacjach dla Klientów
  • Tworzenie dokumentacji projektowanego systemu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Umiejętność szacowania pracochłonności i harmonogramowania prac
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz przeprowadzania negocjacji
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość wymagań technicznych baz danych
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych oraz serwerów aplikacji
  • Wiedza dotycząca modelowania procesów biznesowych

Oferujemy:

  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Różnorodne i prestizowe projekty
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach

Jestem zainteresowany

KONSULTANT DS. ROZWIąZAń BIZNESOWYCH