Konsultant ds. obsługi klienta z j. francuskim (Service Desk EDI)

Superoferta

Numer referencyjny: MKF/U
Kraków

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne i merytoryczne klientów francuskojęzycznych
  • komunikacja mailowa i telefoniczna
  • udział w procesie podłączeń firm do platformy Comarch EDI (koordynacja poszczególnych podłączeń, wsparcie)
  • bieżąca pomoc i szkolenia klientów w zakresie obsługi aplikacji Comarch EDI
  • identyfikacja i rejestracja zgłoszeń w systemach zgłoszeniowych (kategoryzacja, wstępna analiza i realizacja określonej części zgłoszeń zgodnie z wytycznymi)
  • zarządzanie zgłoszeniami oraz incydentami zgodnie ze światowymi standardami IT
  • aktywna współpraca z pracownikami innych działów
  • praca na pełny etat

Profil pracownika:

  • bardzo dobra znajomość j. francuskiego
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • wykształcenie wyższe (min. licencjat lub inżynier, ew. ostatnie lata studiów)
  • znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, e-mail)
  • komunikatywność oraz dobra dykcja
  • sumienność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć jego zdobycia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne, międzynarodowe środowisko pracy
  • udział w realizacji międzynarodowych projektów dla firm z branży Retail / FMCG / Logistyka / Motoryzacja zgodnie z międzynarodowymi standardami
  • szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach Comarch
  • świadczenia dodatkowe (Prywatna opieka medyczna w iMed24, możliwość skorzystania z programu MultiSport, bezpłatny dostęp do kompleksu rekreacyjnego (basen, siłownia, sauna), cykliczne imprezy integracyjne)

KONSULTANT DS. OBSłUGI KLIENTA Z J. FRANCUSKIM (SERVICE DESK EDI)