Konsultant Asysty Technicznej (ze znajomością systemów ERP)

Numer referencyjny: K/MSP/A
Wrocław

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność i kreatywność

Obowiązki:

  • Konsultacje merytoryczne i techniczne dla Klientów i Partnerów
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów i Partnerów
  • Testowanie oprogramowania
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń
  • Opracowywanie dokumentacji dla systemu ERP

Oferujemy:

  • Pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
  • Spotkania integracyjne

KONSULTANT ASYSTY TECHNICZNEJ (ZE ZNAJOMOśCIą SYSTEMóW ERP)