Konsultant Asysty Technicznej (ze znajomością j.francuskiego)

Numer referencyjny: KAF/E
Wrocław

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność przeprowadzania analizy przyczynowo-skutkowej
  • Znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziana podstawowa znajomość SQL

Obowiązki:

  • Weryfikacja, diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszonych incydentów
  • Weryfikacja dostarczanych poprawek
  • Reagowanie na zdarzenia wykryte przez automatyczny monitoring utrzymywanych projektów
  • Utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej i projektowej

Oferujemy:

  • Rozwój kompetencji w zakresie systemów do zarządzania przedsiębiorstwami (ERP)
  • Szkolenia z obszaru logistyki, finansów, księgowości
  • Kursy SQL oraz administacji systemów bazodanowych
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch – nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier (Specjalista ds. wsparcia wdrożeń, Tester, Analityk)

KONSULTANT ASYSTY TECHNICZNEJ (ZE ZNAJOMOśCIą J.FRANCUSKIEGO)