Konsultant Asysty Technicznej (wdrożenia rozwiązań mobilnych)

Numer referencyjny: KAT/MSP
Kraków, Lublin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy wielowątkowej i pod presją czasu
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowymi atutami będą:

  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru ERP/WMS/SFA
  • praktyczna znajomość tematyki relacyjnych baz danych i składni SQL

Obowiązki:

  • wsparcie techniczne/merytoryczne Klientów Comarch Mobile/WMS (zdalne/telefoniczne oraz na miejscu u Klienta)
  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych, dostosowywaniu systemu do wymagań i specyfiki Klienta
  • przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi systemu
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej systemu
  • testy systemu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
  • spotkania integracyjne

KONSULTANT ASYSTY TECHNICZNEJ (WDROżENIA ROZWIąZAń MOBILNYCH)