Konsultant Asysty Technicznej (Usługi)

Numer referencyjny: KATU/U
Katowice, Kraków

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie w profilu informatycznym (również student ostatnich lat)
  • znajomość języków polskiego i angielskiego
  • komunikatywność
  • znajomość Linux i SQL
  • sumienność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia

Obowiązki:

  • rejestracja zgłoszeń w systemie zgłoszeniowym oraz ich realizacja
  • dystrybucja zgłoszeń do dalszych linii wsparcia
  • aktywna komunikacja i współpraca z pracownikami innych działów

Oferujemy:

  • pracę w Krakowie/Katowicach w miłej atmosferze
  • nowoczesne środowisko pracy
  • szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • współpracę z wysokiej klasy specjalistami z branży IT
  • stanowisko i wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • prywatną opiekę medyczną

KONSULTANT ASYSTY TECHNICZNEJ (USłUGI)