Konsultant Asysty Technicznej

Superoferta

Numer referencyjny: KAT/Pr
Kraków, Poznań, Wrocław

Profil kandydata:

  •     Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (finanse, księgowość, logistyka)
  •     Znajomość podstaw relacyjnych baz danych i języka SQL
  •     Umiejętność analitycznego myślenia
  •     Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  •     Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  •     Wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie:

  •     Doświadczenie w obsłudze klienta oraz rejestracji zapytań oraz ich rozwiązań w systemach zgłoszeniowych
  •     Mile widziana znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
  •     Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

Zakres obowiązków:

  •     Udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla klientów w branży telekomunikacyjnej, systemów ERP, administracji publicznej oraz systemów zarządzania dokumentami (EDI, MDM, ECM)
  •     Konfiguracja systemów do wymagań i specyfiki klienta
  •     Wsparcie techniczne i merytoryczne klienta w trakcie trwania projektu
  •     Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

Oferujemy:

  •     Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  •     Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  •     Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  •     Przyjazną atmosferę pracy
  •     Możliwość pogłębienia wiedzy i udział w specjalistycznych szkoleniach
  •     Prywatna opieka medyczna
  •     Dostęp do kompleksu rekreacyjnego

KONSULTANT ASYSTY TECHNICZNEJ