Konserwator

Numer referencyjny: K/ADM
Kraków

Wymagania:

  • Ogólna wiedza techniczna i umiejętności manualne "Złota rączka",
  • Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku,
  • Mile widziane - uprawnienia elektryczne i podstawowa znajomość systemów HVAC,
  • Umiejętność diagnozowania awarii i usterek,
  • Odpowiedzialność, systematyczność i sumienność,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office – mile widziane.

Obowiązki

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie we właściwym stanie technicznym podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych,
  • Bieżące drobne naprawy,
  • Prace porządkowe na terenie zewnętrznym.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet socjalny (własny kompleks rekreacyjny, przychodnia zdrowia).

KONSERWATOR