Kierownik Projektu ( Branża Lotnicza)

Superoferta

Numer referencyjny: KPL/U
Gliwice, Katowice, Lublin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość specyfiki wdrożeń systemów IT
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów i zarządzaniu zepsołem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka hiszpańskiego/portugalskiego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

Obowiązki:

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych w branży lotniczej
  • praca z klientami międzynarodowymi
  • zarządzanie zespołem wdrożeniowym
  • rozwój produktu nowoczesnych technologii

Oferujemy:

  • różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet szkoleń technicznych
  • kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

KIEROWNIK PROJEKTU ( BRANżA LOTNICZA)