Zobacz podobne oferty

Product Manager (Loyalty Marketing Cloud)

Numer referencyjny: PM/U
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa
Doświadczenie:
Regular

Jesteś energiczną i pełną pomysłów osobą? Interesuje Cię obszar analizy danych & AI/ML, albo też tworzenie aplikacji mobilnych i webowych? Chesz sprawdzić się w roli osoby odpowiedzialnej za budowanie wizji i pracę nad rozwojem jednego z kluczowych obszarów rozwijanego przez nas ekosystemu lojalnościowo -marketingowego? Jeśli tak, to dołącz do zespołu Product Managementu w dziale R&D Comarch CRM& Marketing.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu lub IT
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania produktem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne we współpracy z klientami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), JIRA, Atlassian Confluence
  • Umiejętność zarządzania cyklami życia produktu

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie wizji i strategii rozwoju produktów
  • Analiza: potrzeb rynkowych, trendów i wymagań klientów, konkurencji
  • Wsparcie użytkowników w wykorzystywaniu aktualnych i nowych funkcji produktu
  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Praca nad dokumentacją biznesową i techniczną
  • Rozwój produktu we współpracy z zespołami programistycznymi i zespołami sprzedaży

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Dostęp do basenu, bilety do kina, czy obiektów sportowych
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie:  centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Praca w IT w Krakowie