Kierownik Produktu

Superoferta

Numer referencyjny: KP/U
Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i doboru właściwych rozwiązań
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie product managementu
  • znajomość rynku rozwiązań chmurowych w obszarze infrastruktury IT
  • dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • zdolność orientacji na cele i jakość wykonywanych zadań
  • wysokie umiejętności komunikacyjne we współpracy z odbiorcami biznesowymi i technicznymi

Obowiązki:

  • analiza potrzeb rynkowych, ofert konkurencji i wymagań klientów
  • opracowywanie założeń produktowych (business case) i definiowanie strategii sprzedaży infrastrukturalnych produktów chmurowych
  • opracowywania ścieżek rozwoju produktu
  • tworzenie materiałów informacyjnych promujących produkt (site content, SEO)
  • wsparcie w analizie zgodności produktu z obowiązującymi przepisami (np. RODO)
  • wsparcie procesu sprzedaży rozwiązań chmurowych ICT
  • wsparcie klienta w procesie analizy potrzeb biznesowych i identyfikacji możliwości zastosowania produktów Comarch ICT
  • prezentacja ofert i rozwiązań Comarch na spotkaniach z klientami
  • wsparcie rozwoju dokumentacji technicznej i marketingowej dla produktów chmurowych ICT
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań i usług

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym środowisku
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach na całym świecie
  • współpracę z doświadczonym i pełnym zaangażowania zespołem
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do kompleksu rekreacyjnego
  • możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym

KIEROWNIK PRODUKTU