Inżynier Systemowy (Telco)

Numer referencyjny: IS/T
Katowice, Kraków, Poznań

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac technicznych, serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych
  • Administrowanie serwerami, systemami operacyjnymi i środowiskami wewnętrznymi z obszaru procesu produkcji.
  • Odbieranie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat)
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux i Windows
  • Znajomość bash – skrypty automatyzujące
  • Podstawowa wiedza donośnie zagadnień związanych z konfiguracją i administracją serwerów
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL

Dodatkowym autem będzie:

  • Znajomość zagadnień sieciowych, serwerów aplikacji Tomcat, jboss
  • Znajomość Python, Apache
  • Praktyczne doświadczenie w konfiguracji i zarządzania oprogramowaniem HA (np. Veritas Cluster, Red Hat HA, Oracle RAC)
  • Znajomość konfiguracji i zarządzania macierzami dyskowymi, w tym synchronizacją macierzy

Oferujemy:

  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Podróże służbowe
  • Stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań, w świetnej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Możliwość dodatkowych certyfikacji

INżYNIER SYSTEMOWY (TELCO)