Inżynier systemowy (APUS)

Numer referencyjny: SSK/A
Warszawa

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych w ramach realizowanych projektów
  • Optymalizacja i dostosowywanie istniejących rozwiązań do bieżących potrzeb Klientów
  • Świadczenie wsparcia technicznego dla Klientów
  • Pracę przy projektach sieciowych i systemowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie monitorowania i konfiguracji Infrastruktury sieciowej
  • Praktyczna znajomość obsługi urządzeń sieciowych serii Zyxel ZyWall
  • Znajomość SQL i Oracle
  • Dobra znajomość obsługi oprogramowania z rodziny oprogramowania Microsoft
  • Umiejętność obsługi urządzeń sieciowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Możliwość realizacji projektów dla największych operatorów na całym świecie
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.

INżYNIER SYSTEMOWY (APUS)