Zobacz podobne oferty

Oferta promowana

Inżynier w kulturze DevOps

Numer referencyjny: ISD/CZK
Kraków, Bielsko-Biała, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław, Gliwice
Doświadczenie:
Junior, Regular, Senior

Chcesz pracować z najnowszymi technologiami oraz realizować projekty R&D w środowisku chmurowym?  Lubisz wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Szukamy inżynierów-pasjonatów nowych technologii oraz dobrych praktyk DevOps którzy zaangażują się we wsparcie prac R&D technologii udostępnianych w ramach chmury.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziani studenci ostatnich lat
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux
  • Wiedza z zakresu: konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych/baz danych, kontenerów (Docker), oprogramowania do zastosowań chmurowych Kubernetes oraz automatyzacji pracy z wykorzystaniem IaC (Ansible, Terraform)
  • Dodatkowo mile widziane:
    • znajomość architektury systemów rozproszonych
    • doświadczenie programistyczne (np. Java, .Net, Go, Python)

TWOJE ZADANIA

  • Automatyzacja instalacji i konfiguracji środowisk
  • Praca nad procesami CI/CD
  • Wspomaganie procesu migracji aplikacji na środowiska chmurowe (Kubernetes, Helm, Ansible, Terraform)
  • Prace w projektach R&D (nowe technologie)
  • Przygotowywanie dokumentacji

  • Okazja do pracy z najnowszymi technologiami (min. Kubernetes, OpenShift)
  • Rozwijająca praca w zespole R&D
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Brak dress code'u
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Zajrzyj na nasz blog