Zobacz podobne oferty

Oferta promowana

Inżynier kontroli jakości oprogramowania/ Tester

Numer referencyjny: AD
Lokalizacje:
Kraków, Bielsko-Biała, Gdańsk, Opole
Jako programista oprogramowania Java staniesz się kluczową osobą w zespole developerskim dla oprogramowania do zarządzania urządzeniami. Oprogramowanie do zarządzania urządzeniami jest produktem opartym na serwerze do zdalnego masowego zarządzania usługami umożliwiającymi urządzenia szerokopasmowe w domach użytkowników końcowych w obszarach tradycyjnych usług triple play oraz usług następnej generacji w obszarze IoT. Będziesz w 100% odpowiadał za rozwój produktu.

Wymagania na stanowisko Młodszy Programista Java

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne z informatycznym
  • umiejętność programowania w języku Java/Java EE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie- oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

Obowiązki

  • przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu
  • tworzenie i implementacja algorytmów
  • kreatywne rozwiązywanie zadań programistycznych
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania

Oferujemy

  • typ zatrudnienia ustalany indywidualnie z każdym kandydatem
  • świetnie zlokalizowane biuro
  • sympatyczna atmosfera
- udział w inicjatywach charytatywnych
  • imprezy rodzinne
  • wsparcie startu w zawodach sportowych
  • infrastruktura rowerowa