Tester w obszarze AI/ML/Cloud

Numer referencyjny: TAIML/U
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Lublin, Łódź
Doświadczenie:
Junior, Regular

Jeśli chcesz rozwijać lub rozpocząć swoją karierę w obszarze testów i utrzymania jakości w systemach IT to świetnie trafiłeś/-aś!

W zespole Comarch Loyalty Marketing Cloud będziesz pracować z szerokim spektrum zaawansowanych aplikacji: od backoffice’owych narzędzi dla marketerów, które wymieniają między sobą tonę informacji (REST API, Kafka) przez analitykę i modele oparte o sztuczną inteligencję czy webowe i mobilne aplikacje dla klientów.

Jako zespół musimy sprawić, żeby cały ekosystem był bezpieczny, działał perfekcyjnie i żeby żaden bug nie przedostał się na środowiska naszych klientów. W zależności od Twojego poziomu zaawansowania i obranej ścieżki rozwoju możesz nam pomagać w automatyzacji testów z wykorzystaniem frameworka REST Assured i Javy oraz Cypress z JavaScript lub manualnym testowaniu aplikacji i ścieżek użytkowników.

Posiadasz zdolności analityczne oraz jesteś osobą spostrzegawczą? Zależy Ci na pracy ze specjalistami oraz w najnowszych technologiach? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj teraz!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: Kubernetes (w zakresie przeglądania logów i wyciągania odpowiednich danych), Java EE8, JavaScript, SQL, REST Assured, Cypress, Postman, Jmeter, Gitlab, JIRA
  • W zależności od obranej ścieżki:
    • znajomość narzędzi do zarządzania testami i tworzenia scenariuszy testowych
    • znajomość i obsługa narzędzi wspomagających testy automatyczne
  • Umiejętność pracy w zespole i dokładność w działaniu

TWOJE ZADANIA

  • Przygotowywanie scenariuszy testowych i wykonywanie testów manualnych / przygotowywanie skryptów i automatyzacja scenariuszy testowych
  • Raportowanie defektów
  • Weryfikacja zgłoszeń
  • Raportowanie prac do Test Lead danego projektu

  • Nowoczesne technologie które będą się rozwijały jeszcze wiele lat – inwestujesz w siebie i swój rozwój na lata
  • Szansa nauki od najlepszych – Comarch to mix doświadczenia i młodości, mamy specjalistów od których można się wiele nauczyć. Ale wierzymy, że będziemy się też uczyć od Ciebie!
  • Globalny lider na rynku rozwiązań marketingowych dla dużych korporacji – rozwiązania, które będziesz współtworzyć są wykorzystywane przez największe firmy na świecie
  • Umowa o pracę, która daje stabilność i szereg korzyści
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Brak dress code'u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Elastyczne godziny pracy
  • Akcje promujące aktywny tryb życia oraz programy well-beingowe

Poznajmy się