Industry Consultant - Insurance

Numer referencyjny: KRB/F
Kraków, Warszawa

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe techniczne, bądź ekonomiczne, znajomość branży ubezpieczeniowej
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy oraz komunikacji w zespole projektantów i programistów

Obowiązki:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie analizy i projektowania systemów informatycznych
  • umiejętność szacowania pracochłonności i harmonogramowania prac
  • umiejętność prowadzenia prezentacji oraz przeprowadzania negocjacji
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • uiejętność analitycznego myślenia
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • wiedza dotycząca modelowania procesów biznesowych

Oferujemy:

  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • różnorodne i prestizowe projekty
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

INDUSTRY CONSULTANT - INSURANCE