Główny Analityk IT/Product Owner

Numer referencyjny: A/PO/T
Kraków

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie procesów oraz funkcjonalności systemów IT
  • Współpracę z zespołem zwinnym - wspólną realizację projektów informatycznych
  • Ustalanie priorytetów i nadzorowanie procesu rozwoju aplikacji zgodnie z wymaganiami Klienta
  • Weryfikowanie wymagań projektowych
  • Planowanie i monitorowanie postępów związanych z implementacją
  • Opracowywanie dokumentacji systemowej

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze Telekomunikacji w zakresie IMS lub NGN, Packet Core (EPC, vEPC), HLR/HSS/PCRF
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Telekomunikacja lub pokrewne
  • Praktycznie doświadczenie w pracy z systemami OSS
  • Podstawowa znajomości zagadnień z inżynierii oprogramowania (obiektowość, wzorce projektowe, bazy danych, warstwy oprogramowania)
  • Znajomość narzędzia UML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym tworzenie dokumentacji i merytoryczną komunikację

Nasza oferta:

  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
  • Praktyczne uczestnictwo w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce AGILE / SCRUM
  • Prywatna opieka medyczna, karnet na rozwój pasji sportowych
  • Pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy
  • Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe zależne od Twoich kwalifikacji

GłóWNY ANALITYK IT/PRODUCT OWNER