Zobacz podobne oferty

Full Stack Angular Developer

Numer referencyjny: FSDA/U
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Gliwice
Doświadczenie:
Regular

Dołącz do nas, jeśli posiadasz szerokie umiejętności programistyczne i uwielbiasz wykorzystywać je do realizacji projektów webowych!
W zespole odpowiedzialnym za złożone systemy czekają na Ciebie zadania na backendzie, frontendzie i na styku obu tych obszarów. Swoją wiedzą będziesz mógł wymieniać się z innymi doświadczonymi pracownikami.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, mile widziani również studenci ostatnich lat
  • Dobra znajomość: NodeJS poparta doświadczeniem, JavaScript, HTML5 i CSS3, Angular6, systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
  • Dodatkowo docenimy:
    • Znajomość jednego z wymienionych frameworków: Symfony lub Zend Framework
    • Umiejętność pisania i znajomość narzędzi do automatyzacji testów
    • Znajomość dowolnego rozwiązania do Continuous Integration i/lub Continuous Deployment
    • Wiedzę dotycząca administracji serwerami i DevOps

TWOJE ZADANIA
  • Tworzenie serwisów i aplikacji internetowych
  • Integracja serwisów internetowych i systemów informatycznych
  • Utrzymywanie i rozwój bieżących serwisów i aplikacji internetowych
  • Rozwój autorskiego i zaawansowanego systemu CMS oraz innych aplikacji internetowych
  • Komunikacja ze zleceniodawcami, w tym pomoc w definiowaniu wymagań i wsparcie techniczne
  • Tworzenie dokumentacji

  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla Grupy Kapitałowej Comarch
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość wpływu na stosowane technologie oraz architekturę aplikacji
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
  • Bezpośrednio na naszym kampusie:  centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Nowoczesne biuro
  • Duży bezpłatny parking
  • Strefa chillout
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Poznajmy się