Zobacz podobne oferty

Ekspert ds. SharePoint

Numer referencyjny: ES/U
Lokalizacje:
Kraków

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz migracji platform SHAREPOINT
  • Zaawansowana znajomość platform SharePoint: SharePoint 2010/2013/2016
  • Bardzo dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows 2016/2012R2/2008R2
  • Doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu: IIS, AD CS, MS SQL oraz w posługiwaniu się Powershell
  • Znajomość zagadnień związanych z AD DS
  • Doskonała wiedza z zakresu rozwiązywania problemów z platformą SHAREPOINT
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, chęć pracy w międzynarodowym środowisku, otwartość na wyzwania
  • Komunikatywność oraz zdolności analitycznych
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie certyfikatów związanych z platformą SHAREPOINT
  • Mile widziane:
    • Znajomość platformy Office 365 i Azure
    • Certyfikaty:
      • Microsoft Certified IT Professional (MCITP)
      • Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS)
      • Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE)
      • Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA)
      • Microsoft Certified Professional 2.0 (MCP)

TWOJE ZADANIA

  • Utrzymanie i monitorowanie lokalnych platform SharePoint
  • Zaawansowane rozwiązywanie problemów pojawiających się na lokalnych platformach SharePoint
  • Analiza, migracja i konsolidacja istniejących rozwiązań do nowych platform
  • Realizacja projektów IT -  projektowanie, zarządzanie, dokumentowanie
  • Udoskonalanie istniejących wymagań funkcjonalnych oraz procedur
  • Pełnienie roli SME ds. platformy SHAREPOINT

  • Realizacja projektów dla dużych korporacji międzynarodowych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
    a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin,
    a także wejściówki na lodowisko

Poznajmy się