Dokumentalista

Numer referencyjny: D/T
Katowice, Kraków, Poznań

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie (mile widziani absolwenci filologii angielskiej)
  • znajomość pakietu MS Office
  • łatwość pisania tekstów technicznych w języku angielskim
  • łatwość przedstawiania zagadnień technicznych w prosty i zrozumiały dla użytkownika sposób
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • znajomość tematyki platform e-learningowych i portali typu wiki

Dodatkowymi atutami będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi do tworzenia dokumentacji technicznej

Obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji użytkownika
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • swobodną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny

DOKUMENTALISTA