Dokumentalista

Numer referencyjny: D/T
Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • umiejętność tworzenia tekstów w języku polskim i angielskim
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość innych języków: koreański, hiszpański, rosyjski, niemiecki
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku dokumentalisty lub pokrewnym

Opis stanowiska:

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej w różnych językach
  • tłumaczenia dokumentacji
  • współpraca z innymi działami
  • tworzenie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych oraz dla klientów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • darmowa opieka medyczna dla pracowników, a także ich rodzin
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • pakiet rekreacyjno - sportowy

DOKUMENTALISTA